Hakkımızda

Ratel Ne Demek?

RatelTech misyonunu, adını aldığı Ratel yani bal porsuğu üzerinden tanımlamaktadır. Bal porsuğu küçük cüssesine rağmen devasa aslanları, kobra ve piton yılanlarını alt edişiyle Guinness Rekorlar Kitabı’na cesareti ve korkusuzluğuyla girmiş bir hayvandır. Biz de konu teknoloji olduğunda tıpkı bir ratel gibi, işinde yetkin kadromuzla birlikte korkmadan her projenin üzerine gidebilme misyonuna sahibiz.

RatelTech Nasıl Kuruldu?

RatelTech 24 Nisan 2015 tarihinde, Teknopark İzmir’de, bir öğrenci şirketi olarak kurulmuştur. Kurucumuz Emrecan Durmaz, henüz üniversite yıllarının başındayken, tekno-girişimini şirketleştirmiş ve herhangi bir devlet desteği veya yatırım almadan, sadece gerçekleştirilen tekno-girişimin gelir modeli ile sürdürülebilir bir yapı kurmuştur.

RatelTech, kurulduğu yıldan bu yana, her yıl cirosunu iki katından fazla arttırarak, sürdürülebilir ve yüksek bir büyüme modeli yarattığını kanıtlamıştır. Web ve mobil teknolojiler alanında geliştirdiğimiz öncü yazılımlarımız sayesinde, proje tamamlama sürecimizi %87 oranında kısaltmayı başardık. Bu yüksek verimlilik oranımızı ise müşterilerimize kaliteli, kısa sürede tamamlanan ve makul bütçeli projeler ile yansıttık.

Ratel , Aslanların Karşısında!

Ratel, Piton Yılanıyla!

Ratel, Yavrusunu Leopardan Kurtarırken!

Call Now Button
Open chat
Merhaba,
Sormak istediğiniz şeyleri bize WhatsApp'tan iletebilirsiniz.